Kamenná prodejna v Praze je trvale uzavřena.

O nás

Yháček Praha

 

Vítejte na stránkách naší srdcové české značky Yháček!

U Yháčka najdete obdivuhodně pestrou škálu oděvních látek, které pro Vás s láskou vybíráme a tiskneme. Soustředíme se především na originální a rozmanité vzory, které potěší každou kreativní duši :) Vybírat můžete z úpletů, teplákovin, softshellů, bavlněných pláten, warmkeeperů, flísů, plyšů a mnohých dalších materiálů. Samozřejmostí je také drobná galanterie nezbytná pro každé malé i velké krejčovské dílo. Nechte se insipirovat k tvorbě něčeho krásného a nahlédněte do naší nabídky. 

Všechny látky máme osobně vyzkoušené, prošly našimi šicími stroji a postupným testováním jsme vyvinuli ty nejpohodlnější a nejpraktičtější střihy pro děti, které jsme si samozřejmě nechtěli nechat jenom pro sebe. A tak vznikla v naší ostravské dílně malosériová výroba látkových plen, čepiček, capáčků, mikin, sukýnek a také softshellových bund, kalhot a rostoucích tepláčků, na které jsme obzvlášť hrdí. Jsou totiž navržené tak, aby seděly i na látkové pleny, do šátku či do nosítka. V našem oblečení budou vaše děti nejen spokojené, ale také krásné a stylové. 

Chcete-li si naše látky nebo oblečení prohlédnout osobně, vyzkoušet si je a osahat, srdečně vás zveme do našich dvou království v Praze a Ostravě, kde máme kamenné prodejny. Můžete ale také využít našeho e-shopu a objednávat online.