Milí zákazníci, po dobu letních prázdnin (červenec a srpen) budeme mít zavřené soboty. Navštívit nás můžete ve všední dny mezi 9. a 18. hodinou. Děkujeme za pochopení!

Doprava a platba

Objednané zboží doručujeme prostřednictvím těchto dopravců:

zasilkovna

Pohodlné doručení vašich balíků bez front a bez dlouhého čekání. Zásilku si vyzvednete na jedné z poboček či partnerském místě Zásilkovny. V současné době je možné vyzvednout zásilku ve více než 1500 partnerských místech Zásilkovny. Na pobočce Zásilkovny máte možnost si balík za přítomnosti obsluhy rozbalit a překontrolovat jeho stav. Žádáme Vás, abyste tuto možnost využili, předejdete tak zbytečným průtahům při reklamaci. Pokud si zboží nestihnete vyzvednout do 7 kalendářních dnů, je možné úložní dobu prodloužit až na 21 dní.

V případě, že nebudeme schopni dodat zboží Vámi zvolenou službou (zásilka překročí svou hmotností, rozměry nebo hodnotou podmínky přepravce), budeme Vás kontaktovat.

Tento způsob dopravy nelze využít pro přepravu zásilek nad 5 kg a zásilek, jejichž rozměr přesahuje v součtu všech tří stran 120 cm (jedna strana max. 70 cm).

Cena služby je 65,- Kč na území ČR.

Zásilkovna - doručení domů

V tomto případě Vám doručí balíček kurýr až domů. Bude využito dopravce DPD, In Time čí Česká pošta, dle volných kapacit. 

Cena služby je 95,- Kč.

 

 ceska_posta

Služba Balík do ruky, díky které budete mít balíček doma jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny.

Cena služby je 119,- Kč na území ČR.

Služba Balík na poštu, díky které budete mít balíček na vybrané poště jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny.

Cena služby je 109,- Kč na území ČR.

Služba Balík do balíkovny, díky které budete mít balíček na vybrané pobočce balíkovny jeden den po odeslání balíčku z naší provozovny. K vyzvednutí vám postačí kód a odbavení je rychlejší než u běžných poštovních zásilek.

Cena služby je 89,- Kč na území ČR.

 

PLATBA

Platba na dobírku: Tento typ platby jsme zrušili z důvodu zvyšujícího se počtu nepřebraných zásilek.

Platba převodem na bankovní účet: Platba předem na bankovní účet 294356204/0300 vedený u společnosti Československá obchodní banka, a. s. Veškeré informace potřebné pro provedení platby obdržíte e-mailem po uskutečnění objednávky.

Pro platbu v EUR použijte tyto údaje: IBAN: CZ37 0300 0000 0002 9435 6204, BIC/SWIFT: CEKOCZPP, účet vedený u společnosti Československá obchodní banka, a. s.

 

ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY

Objednávky odesíláme v co nejkratším možném termínu. V případě, že je zboží skladem, balíček doručíme za 1-4 pracovní dny od PŘEJETÍ PLATBY. V případě zboží na dotaz se informujte na e-mailové adrese yhacekpraha@gmail.com. Zboží značky Yháček šijeme dle složitosti a množství objednávek od 7 do 30 dnů.